L'Oréal Professionnel Steampod 2.0 PRO profesionálna žehlička na vlasy

L'Oréal Professionnel Steampod 2.0 PRO profesionálna žehlička na vlasy

L'Oréal Professionnel Steampod 2.0 profesionálna žehlička na vlasy

222 € s DPH

Import kód: 4883

Dostupnosť: Nedostupné

Výrobca: L'ORÉAL

L'Oréal Professionnel Steampod 2.0

Profesionálna žehlička na vlasy s inovatívnou technológiou je vytvorená pre dosiahnutie uhladeného výsledku všetkých typov účesov a nádherný oslnivo lesklý efekt. Vďaka revolučnej technológii parnej žehličky dosiahnete ešte rýchlejší a hladší výsledok. Dokáže hravo premeniť aj nepoddajné, krepovité vlasy na nádherne rovné a hladké. Voči vlasom je veľmi šetrná. K produktu je priložená veľká nádobka na vodu a preto je ideálna pre profesionálov. Vďaka vstavanému generátoru žehlička vytvára paru nepretržite počas celého procesu žehlenia.

Technológie:

Žehlička je vybavená mineralizačnom systémom, ktorý zaisťuje neustálu čistotu pary. Vlasy sú až o 50% hladšie, jemnejšie a pôsobia zdravším dojmom. Ponúka 5 nastaviteľných teplotných stupňov od 140°C až po 210°C, je potrebné vziať do úvahy typ vlasov. Na boku žehliacej plochy sa nachádza ultra jemný hrebienok, ktorý zaisťuje správne usmernenie vlasov a zamedzuje ich zlomeniu. Nastaviteľné keramické dosky zaisťujú rovnomerný tlak od korienkov vlasov až ku končekom. Para otvára vlasovú kutikulu, čím napomáha vstrebávaniu ošetrujúcich prípravkov do hĺbky vlasového vlákna.

Použitie žehličky Steampod 2.0 Pro je veľmi jednoduché. Najprv aplikujte tepelnú ochranu do uterákom vysušených vlasov. Dôkladne vyfénujte vlasy do sucha a aplikujte sérum. Naplňte nádobku destilovanou vodou a nastavte stupeň teploty. Uchopte prameň vlasov, stlačte pri korienkoch medzi žehliace plochy a ťahajte až ku končekom. Ak je teplota nastavená správne, malo by k narovnanie dôjsť už po prvom prežehlení.

Nádobka na vodu s maximálnym obsahom 800 ml.
Pre optimálny výsledok používajte žehličku spolu s ošetrujúcimi produktmi Steampod, ktoré sa predávajú zvlášť:

Loreal Steampod Smoothing Cream / Loreal Steampod Smoothing Milk
Loreal Steampod Protective Smoothing Serum

Nastavenie teplotného stupňa:

140 °C pre veľmi citlivé, krehké alebo lámavé vlasy (melírované, opakovane farbené)
170 °C pre prírodné, jemné a citlivé vlasy (melírované, farbené)
180 °C až 200 °C pre prírodné, mierne citlivé farbené vlasy
210 °C pre prírodné silné, nepoddajné vlasy

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info