Panel používateľa

Naše služby

Pre profesionálnych kaderníkov

Pre profesionálnych kaderníkov

Ste profesionálny kaderník/-čka?

Zaregistrujte sa ako firma, uveďte vaše IČO a získate zľavu 20% na vlasovú kozmetiku Envie, Emmebi, Dusy a Raywell!

O pridelení zľavy vás budeme informovať e-mailom a pri ďalšom prihlásení už uvidíte automaticky ceny tejto vlasovej kozmetiky po 20% zľave.

Zľava sa týka výlučne vlasovej kozmetiky Envie, Emmebi, Dusy a Raywell, netýka sa kozmetiky L´Oreal, Athena´s a kaderníckych potrieb.

Ak sa chcete stretnúť s našim obchodným zástupcom, ktorý je zodpovedný za váš región, kontakujte nás prosím na info@belora.sk alebo telefonicky na 0907/426661 - rád vás navštívi a prinesie vám náš produktový katalóg. Môže vás tiež pravidelne informovať o prebiehajúcich akciách.

Produktové školenia pre kaderníkov

Produktové školenia pre kaderníkov

Použitie našich profesionálnych výrobkov vám rada vysvetlí naša technologička Claudia Giničová.

 

 

Sme priamym dovozcom renomovaných svetových značiek

Sme priamym dovozcom a autorizovaným predajcom značiek BaByliss Pro, Moser, Wahl, Ermila, Olivia Garden, Hercules Sägemann a Jaguar Solingen pre SR.

Výhody nákupu z oficiálnej distribúcie:

  • tovar je zaručene originálny a pochádza priamo od výrobcu
  • predajom sa náš záujem o vás nekončí, garantujeme vám nadštandardný záručný a pozáručný servis
  • poskytneme vám osobný prístup a odborné poradenstvo

jaguar solingen certifikatBabyliss certifikatCerena certifikatHercules certifikatOlivia Garden certifikatMoser Wahl Ermila certifikatenvi pack

Ako si vybrať veľkosť kaderníckych nožníc

Ako si vybrať veľkosť kaderníckych nožníc

Veľkosť nožníc udávajú výrobcovia v palcoch, pričom 1 palec (")=2,54 cm. Najčastejšie vyrábanými a predávanými su veľkosti 5", 5,5" a 6". Pri výbere veľkosti nožníc treba zohľadniť predovšetkým:

- veľkosť ruky
- na čo budú používané (do pánskych salónov väčšinou uprednostňujú kaderníčky nožnice s mikrozúbkami vo vačších veľkostiach - niekedy aj 6,5" a 7")
- nemenej dôležitým faktorom je aj to, na čo je kaderníčka zvyknutá - ak aj máte stredne veľkú ruku, ale dobre sa vám strihá s menšími nožnicami, je to jednoducho na vás. Treba si kúpiť také nožnice, ktoré vám "sadnú" do ruky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info